Filmy

Zapytaj o ofertę !!!

Oto niektóre realizacje zapowiadające nasze filmy weselne.
Jenny & Vincent – teledysk ślubny (sprawdź i kliknij tutaj opinie o nas od tej przemiłej pary). Wideofilmowanie we Francji jest niezapomnianym przeżyciem. Z pośród wszystkich miejsc jakie mogli wybrać, południe Francji od zawsze było pierwsze na liście Jenny. Już jako mała dziewczynka marzyła o ślubie wśród winnic, francuskiego wina, jedzenia, w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Jenny i Vincent przygotowali swoje wesele do perfekcji. Filmy weselne kręconę przez osoby specjalizujące się w tym temacie to rzadkość na południu Francji. Dziękujemy, że mogliśmy to udokumentować.

 

Dorota & Filip – zwariowana zabawa w gronie niesamowitych osób wpłynie pozytywnie na każdy film ślubny! Dziękujemy!

Justyna & Rafał – to była przyjemność realizować film ślubny dla Was, miłość z Was tryska!

Roksana & Piotrek – góry, Dolina Kościeliska, zimą, mróz i Wasza miłość – z łatwością było uchwycić piękne chwile a Was teledysk ślubny jest tego dowodem! Dziękujemy!

Natalia & Kacper – zapraszamy na chwilę zapomnienia z Natalią i Kacprem! Dziękujemy za przyjęcie i cudowną atmosferę.

Sandra & Robert – dziękujemy za spędzony wspólnie dzień w tych wszystkich pięknych pomieszczeniach, wśród Waszych najbliższych i znajomych. Cudowny dzień!

Joanna & Robert – dziękujemy za gościnę w fantastycznych rejonach jeziora Rożnowskiego! Dzięki serdeczności i miłej atmosferze jaka panowała w domu Panny Młodej oraz Pana Młodego, Wasz dzień zapadnie również nam w pamięci na długie lata. Dziękujemy!

Joanna & Robert (plener)

Karolina & Damian – dziękujemy za gościnę w pięknych okolicach Ryczowa.

Malwina & Marcin – teledysk ślubny. Kolejny cudowny dzień ze wspaniałą parą. Dziękujęmy za miłe chwile.

Klaudyna & Artur – nasza kolejna produkcja. Tym razem Klaudyna i Artur ugościli nas w krakowskim Wierzynku. Dziękujemy serdecznie za wspaniałe chwile oraz emocjonujący dzień!

Asia & Thomas – teledysk ślubny. Film weselny był realizowany w malowniczej miejscowości Krotoszyn. Asia i Thomas tworzą przepiękną parę, z którą fantastycznie było spędzić dzień zdjęciowy. Wideofilmowanie ich uroczystości obfitowało w wiele humorystycznych momentów. Dziękujemy za miło spędzoną sobotę :)!

Sylwia i Michał – teledysk ślubny. “Filmy weselne, które trwają 4 godziny są nudne.” – Sylwia. Zgadzamy się!

Asia & Renato – teledysk ślubny. Kamerzysta na wesele to mało popularne przedsięwzięcie w Brazyli. Renato jak i cała rodzina była zachwycona efektem i zapowiedzieli, że postarają się wprowadzić ten zwyczaj u nich w kraju. Polecamy się!

Hania & Tomek – day 1 – teledysk ślybny. Jedna z naszych pierwszych produkcji. Hania i Tomek to niezwykle sympatyczna para, która miała wszystko dopięte na ostatni guzik. Dbałość o detale Hani oraz Tomka sprawiły, że dzięki dobrej organizacji nie dało się odczuć ani przez chwilę stresu, który na ogół towarzyszy młodym parą w tym dniu.